Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon  52 3023870 

Telefon  52 3026311 

Informacje o sklepie meblowym Ewy Tamul

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne meble, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Posiadamy wiele systemów kuchennych, pokojowych czy biurowych na każdą kieszeń i w każdym stylu. Wybrane u nas wyposażenie wnętrz dowieziemy pod wskazany adres i pomożemy wnieść do domu. Proponujemy Ci meble już złożone, nie do samodzielnego składania, co bardzo często okazuje się problematyczne. Ponadto wykonujemy meble na wymiar, które idealnie wpasują się w przestrzeń Twojego domu.
W salonie zawsze panuje przyjazna atmosfera, a doświadczeni pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę i doradztwo. Zbierzemy pomiary i wspólnie z Tobą zaprojektujemy każdy element nowych regałów kuchennych czy systemów pokojowych.
Meble, które sprzedajemy są bardzo funkcjonalne. Na Twoje życzenie zamontujemy w wybranych szafkach dodatkowe organizery, dzięki którym zaoszczędzisz na przestrzeni i zdecydowanie łatwiej będzie Ci utrzymać porządek w kuchni, pokoju czy biurze.

 Wnętrze jadalni